szechenyi.jpg
dth_iskola_2018.jpg
nka.jpg


Tantestület

A pedagógusok feltüntetett fogadóidejéhez előzetes bejelentkezés szükséges!

Alsó tagozat

Borbély Piroska, tanító - fogadóidő: csütörtök 5. óra
[+]: tanító, orosz szakkollégium, közoktatási vezető szakvizsga, oktatási szakértő, tanfelügyelő, mesterpedagógus

Csizmadia Ágnes, tanító - fogadóidő: kedd 1. óra
[+]: tanító - testnevelő, közoktatási vezető szakvizsga, kézilabda edző, aeorobic oktató, testnevelési munkaközösségvezető

Delbó Zsuzsanna, tanító - fogadóidő: hétfő 4. óra
[+]: napközis nevelő

Győriné Csendes Gyöngyi, tanító - hétfő-péntek 8-16 óra, bejelentkezés szükséges
[+]: Intézményvezető, közoktatási vezető, szakvizsga, minőségbiztosítási csoportvezető

Hegedüs Dorottya, tanító - fogadóidő: hétfő 4. óra
[+]:

Kertészné Stift Csilla, tanító  - fogadóidő: csütörtök 6. óra
[+]: Ének szakkollégium, angol műveltségterület, tanító

Kiss Auguszta, tanító  - fogadóidő: hétfő 3. óra
[+]: Igazgatóhelyettes; francia speciális kollégium, a minőségi csoport tagja, szakvizsga

Lüvi-Funk Alexandra, tanító - fogadóidő: hétfő 5. óra
[+]: alsós szaktanító, ember és társadalom

Nebehaj Tímea, tanító - fogadóidő: kedd 5. óra
[+]: napközis nevelő

Szabó Beáta, tanító - fogadóidő: kedd 4. óra
[+]: alsós szaktanító,

Szűcs Lászlóné, tanító - fogadóidő: péntek 5. óra
[+]: Iskolai könyvtáros

Tóthné Szász Veronika, tanító - fogadóidő: kedd 5. óra
[+]: Magyar műveltségterület

Varga Attila, tanító - fogadóidő: péntek 4. óra


Felső tagozat

Csáti Angéla, tanító-tanár - fogadóidő: péntek 4. óra
[+]: gyógypedagógus, magyar nyelv és irodalom

Csigóné Máté Zsuzsanna, tanító-tanár - fogadóidő: csütörtök 2. óra
[+]: Szakvizsga, történelem, logopédia asszisztens, alsós munkaközösségi vezető, testnevelés szakkollégium

Gombás Péter, tanár - fogadóidő: csütörtök 2. óra
[+]: Matematika, testnevelés, okt. informatika, szakvizsga, telephelyi koordinátor, a minőségi csoport tagja

Gombos Lilla, tanár - péntek 6. óra
[+]: Angol, pedagógiai munkaközösségvezető

Horváth György, tanár - fogadóidő: csütörtök 5. óra
[+]: magyar, testnevelés

Kosik Kelemen Linda, tanár
[+]: Biológia, földrajz - jelenleg GYES-en

Kóródi Anett, tanító-tanár - fogadóidő: szerda 3. óra
[+]: Rajz, technika

Orossné Pohárnik Jolán, tanár - fogadóidő: péntek 6. óra
[+]: Magyar, történelem, művelődési terület

Rátzné Győry Anna, tanító-tanár - fogadóidő: péntek 4. óra
[+]: német

Spissichné Gesztesi  Zsófia, tanár - fogadóidő: kedd 4. óra
[+]: Matematika, ének, gyógypedagógus

Takács Marianna, tanár - fogadóidő: hétfő 3. óra
[+]: Matematika, munkaközösségvezető


Óraadók, áttanítók:

Deákné Bondár Erzsébet, tanár - fogadóidő: kedd 3. óra
[+]: Biológia, földrajz

Nagy Zita, tanár - fogadóidő: csütörtök 4. óra
[+]: Kémia

Szalai Erika, tanár - fogadóidő: kedd 10.40-11.00
[+]: Fizika

Technikai dolgozók

Gicziné Timár Ágnes - iskolatitkár
Balla Angéla - hivatalsegéd
Pintérné V. Andrea - hivatalsegéd

Banyár Zsolt - karbantartó
Harangozó Dániel - karbantartó

 
ÚMTF logó NFÜ logó Nyugat-Dunántúl - A kezdeményezések régiója

Projekt neve: ÚMFT Egyenlő esélyű hozzáférés a közszolgáltatásokhoz (Akadálymentesítés)
Pályázat azonosító: NYDOP-2009-5.1.1/C-09-0017
Projekt leírása : Közszolgáltatásokhoz történő egyenlő esélyű hozzáférés megteremtése a nyúli Pilinszky János Általános Iskolában
A projektet támogatta az Európai Unió és a Magyar Köztársaság.

Február 2020
H K Sz Cs P Sz V
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Menza

Aktuális étrend FEBRUÁR hónapban.

UNIÓS PÁLYÁZAT TÁMOP 3.1.5.

Pedagógusképzés a nyúli Pilinszky János Általános Iskolában Azonosítószám: TÁMOP- 3.1.5.-09/A/2-2010-0432

Iskola akadálymentesítése

Iskola akadálymentesítése NYDOP-5.1./C-09-2009-017 pályázat keretében

Alapítványunk

A "Mi iskolánkért" Közhasznú Alapítvány az elmúlt években nagy mértékben hozzájárult az iskola fejlesztéséhez.